יומן נוכחות

יומן נוכחות

רישום שעות העבודה ונוכחות העובדים בארגון שלך מהווים חלק בלתי נפרד ממנהל תקין ויעיל יותר בכל ההיבטים. יתרה מכך, רישום שעות העבודה מחייבת כל מעסיק על פי החוק הישראלי. על מנת לחשב את שכר העובדים באופן מדויק וראוי, לחשב את עלויות והיקף הפעילות בפרויקטים שלך ולהקצות שעות עבודה בפועל על כל משימה ומשימה באופן מדויק ויעיל, חשוב שיעמדו לרשותנו כלים מתקדמים לרישום הנוכחות. עם סיימפרה, יומן הנוכחות מובנה במערכת ניהול הפרויקטים והמשימות שלך. הכלי המתקדם יאפשר למחלקת ניהול החשבונות שלך לחשב את שעות העבודה ולספק דיווח מדויק לרשויות המס ומהווה נדבך חיוני נוסף בפתרון הכולל שמציעה סיימפרה למערך התקשורת הארגונית שלך.

אז מה סיימפרה מחדשת ברישום הנוכחות בארגון?

רישום נוכחות אינו מסתכם בהחתמת כרטיס או בסימון בטבלה. כדי להצליח לשלב את נוכחות העובדים במבט העל החיוני להתנהלות יעילה, חשוב שיעמוד לרשותך סט רחב של כלים. זוהי בדיוק החשיבה שיישמנו ביומן הנוכחות של מערכת סיימפרה.

ניהול נוכחות יומית

כל החתמות הנוכחות של כלל העובדה בארגון שלך ירוכזו תחת יומן אחד. במסגרת הרישום ניתן יהיה להגדיר את שעות הפעילות, לרשום היעדרויות ואת ימי החופש שנצברו על ידי כל אחד מהעובדים. בנוסף, ניתן להגדיר את מכסת שעות העבודה השבועיות של כל עובדי הארגון ולקזז זמני הפסקות, ארוחות או תפילה או לחשב שעות נוספות. לדרג הניהולי שלך תהיה אפשרות לצפייה בשעות העבודה ובשיעור הנוכחות של כלל הצוותים במבט על נוח.

רישום נוכחות עם תחזית עתידית

באמצעות יומן הנוכחות, ניתן לרשום ולנהל בקשות עובדים לחופשות, התראות על יציאה למילואים או הכרזה על ימי מחלה כדי לתכנן את ניהול פעילות העסק במבט קדימה לטווח הארוך. כל המסמכים הנדרשים לניהול ההיעדרויות מרוכזים תחת פתרון יחיד ויעיל.

הרשאות גישה לרישום הנוכחות

יהיה באפשרותך להגדיר מי יהיה רשאי לרשום נוכחות - בין אם ברצונך שהעובדים יוכלו לעדכן מתי נכנסו ומתי יצאו להפסקה או סיימו את יום העבודה, ובין אם בחרת לרכז את תחום האחריות בידי מחלקת כוח האדם שלך. הרישום זמין דרך אפליקציית סלולר ייעודית או דרך מחשבי הארגון, לבחירתך. חישוב שעות העבודה, המעקב אחר נוכחות העובדים והיכולת להעריך את הזמן הנדרש לפרויקטים השונים – כל אלו זמינים לך דרך פתרון מרוכז אחד וביעילות חסרת תקדים.