ניהול לקוחות

לקוחות

להכרת לקוח מקסימלית, בניית יחסים ארוכי טווח ועל מנת לסייע לכל עובדי המחלקות השונות להחזיק בכל הנתונים הרלוונטיים בכל רגע נתון, כלי ניהול הלקוחות שלנו הוא המענה האידיאלי. ניתן להגדיר הרשאות לכל אחד מהעובדים שלך ללקוחות השונים, לשלוף את המידע במהירות בממשק ידידותי ולסנן על פי מגוון מאפיינים. ניתן לראות בתצוגה הראשונית של כל לקוח את אנשי הקשר הרלוונטיים, ההזמנות הפוטנציאליות וסטטוס של כל הזמנה הקשורה ללקוח בזמינות גבוהה.

מכירות פוטנציאליות

ניהול לידים בכלים מתקדמים שיסייע לך למטב את נפח המכירות שלך. מכל אחת מההזמנות הפוטנציאליות שלך ניתן להנפיק בקלות הצעת מחיר. המערכת מאפשרת לך לייעד בקלות מחירונים ואנשי קשר רלוונטיים לכל ליד ומגוון מאפיינים שיאפשרו סינון וחיפוש נוח כדי לאתר את ההזמנה הפוטנציאלית בכל עת.

הצעות מחיר

עם כלי הצעות המחיר של סיימפרה ניתן לבנות הצעות מחיר מדויקות בממשק נוח ולהישאר תמיד עם אצבע על הדופק. כל אחת מהצעות המחיר מותאמת למחירונים שלך ומונפקת היישר מההזמנות הפוטנציאליות ליעילות מקסימלית. הכול זמין לך בחיפוש נוח ומאפשר לך להתכתב עם הלקוח אודות פרטי העסקה או לייצא דו"חות להדפסה וקבצים דיגיטליים.

ניהול פגישות מכירה

באמצעות הכלי הייעודי של סיימפרה לניהול פגישות מכירה, ניתן לעקוב במדויק אחר הפגישות, לקבל גישה מהירה ונוחה אליהן וליהנות מאחסון מאובטח שיבטיח כי המידע הרלוונטי יגיע רק לגורמים המתאימים. את כל אחת מהפגישות ניתן לייבא בקלות לדוחות אלקטרוניים או להדפסה ולחפש אחר פגישה ספציפית בתהליך סינון מתקדם.

פילוח לקוחות

פילוח הלקוחות שלך על פי הגדרות המותאמות לאופי הפעילות ולצרכיך האישיים יאפשר לכל אחד מעובדיך, גם אלו שרק נכנסו לפעילות, להכיר את הלקוח לעומק. כל הנתונים מרוכזים במרחק לחיצה אחת ומאפשרים לכל גורם רלוונטי להתעדכן במהירות ובהתאם למידע הנדרש לו. ניתן לחפש לקוח רלוונטי לפי מאפייני הפילוח שקבעת, ואפילו להציג מוצרים או שירותים שעשויים להיות רלוונטיים ללקוחות בהתאם לפילוח כדי לייעל את תהליכי המכירה שלך.

קבוצת לקוחות

בתהליך פשוט ונוח, ניתן יהיה לחלק את הלקוחות שלך לקבוצות ייעודיות ולשייך אליהן כל לקוח בזמן אמת. באפשרותך לייעד הרשאות גישה למשתמשים על מנת לשמור על נתוני הלקוח והסודות המקצועיים שלך ולחשוף אותם אך ורק לעיניים הנכונות. בעזרת סיימפרה, ניתן לגשת אל המידע הרלוונטי לך באותו הרגע במהירות וביעילות חסרת תקדים. בכל משימה ופרויקט, כל אחד מהגורמים המעורבים יהיה חשוף אך ורק למידע הרלוונטי עבורו ונתוני הלקוחות שלך יישמרו ברמת אבטחה גבוהה. ממפרטי המשימות ועד להצעות מחיר ונתונים רבים אחרים, העובדים שלך יוכלו להישאר ממוקדים במשימות שלהם ולקבל את כל המידע הנדרש עבורם – ורק אותו!

הנחות קבועות ללקוחות

כלי המאפשר לך ליצור בקלות הצעת מחיר ללקוח הלוקחת בחשבון כל הנחה קבועה עליה הסכמתם ללא מאמצים מיותרים. באמצעות הכלי החכם הזה, סיימפרה מורידה לך טרדה גדולה מהראש ומאפשרת לך לנהל את הצעות המחיר שלך בידיעה שכל החישובים כבר נעשו – בין אם מדובר בהנחות יחידות או בשיעורים מצטברים.