ניהול הכנסות והוצאות

ניהול הכנסות והוצאות

תכנון נכון של תזרימי ההכנסות וההוצאות הוא המפתח לניהול תקציב מושכל של הארגון. כדי לעקוב ביעילות אחר הכנסות מלקוחות ולייעד כל הוצאה על פי הגדרות מדויקות ואפשרויות חיפוש חכמות, נדרש פתרון תוכנה שיכסה את כל הצרכים.

עם סיימפרה, המשימה הזו נעשית פשוטה מאי פעם. כל ההכנסות וההוצאות נמצאות לנגד עיניך במגוון רחב של הקשרים וניתן אפילו לשייך את הוצאות ספציפיות ללקוח או פרויקט מסוים על מנת לחשב במדויק את הרווח הנקי ולוודא כי כל ההוצאות מגולמות במחיר הסופי.

מגוון אפשרויות חיפוש ופילוח

כדי להיות תמיד עם אצבע על הדופק ולקבל את המידע שהכי נדרש עבורך, סיימפרה מאפשרת לך לחפש מידע אודות ההכנסות וההוצאות שלך במגוון הקשרים. • ניתן לאחזר הכנסות על פי לקוח או השירות עבורו קיבלנו את ההכנסה.

  • ניתן לאחזר הכנסות על פי לקוח או השירות עבורו קיבלנו את ההכנסה.
  • ניתן להציג מידע על פי רשימה יומית מלאה או דוח מתומצת עבור כל החודש.
  • באפשרותך לחפש הוצאות על פי המוצר או השירות עבורו נעשתה ההוצאה.
  • המערכת מאפשרת לסנן את המידע על פי הכנסות או הוצאות, אמצעי התשלום, סטטוס התשלום (האם תשלום בוצע או ממתין לתגובת הלקוח) ועל פי הגדרות מותאמות אישית.

שיוך הוצאות והכנסות לחיוב לקוחות מדויק יותר

היתרון המשמעותי ביותר של סיימפרה, אמנם, הוא האפשרות לשייך הכנסות להוצאות מסוימות. זהו כלי אידיאלי לעסקים שנושאים בהוצאות שונות עבור לקוחותיהם ומגלמים אותם בתשלום הסופי. באמצעות מודול ניהול ההכנסות וההוצאות, המשימה נעשית פשוטה ויעילה יותר והחישוב מדויק ונוח. בין אם מדובר במעצבת פנים הרוכשת פריטים עבור לקוחותיה, או בעורך דין המשלם אגרות עבור הלקוח, לא תמיד קל לשייך כל הוצאה לעבודה הרלוונטית, ללקוח המתאים ובמדויק כנגד ההכנסות. האפשרות לעשות זאת הופכת את התכנון התקציבי שלך למושכל ומדויק מאי פעם.

יתרון נוסף באפשרות זו הוא שתהליכי הגבייה שלך מתייעלים. עבור כל לקוח, ניתן לקבל מידע על סטטוס החזרי ההוצאות שלו ולראות מי כבר שילם עבור כל ההוצאות ולמי עדיין יש חשבון פתוח שכנגדו עדיין לא בוצעו תשלומים.

רוצה להתחיל לנהל את הכנסות והוצאות בכלים יעילים יותר? נשמח לעמוד לרשותך. לפרטים נוספים, ניתן להשאיר את פרטיך באתר ונחזור אליך בהקדם.