הצעות מחיר

ניהול הצעות מחיר

תמחור נבון ומדויק עשוי לעשות את כל ההבדל בין בניית קשרים ארוכי טווח ובין החמצת עסקאות משתלמות. כדי לסייע לך לשמור על תמחור עקבי ולהתאים את הצעות המחיר שלך ללקוח באופן הממצה ביותר, ייעדנו עבורך בסיימפרה את כלי ניהול הצעות המחיר. הכלי מאפשר לבנות את ההצעה בדיוק רב ולשלוח אותה ללקוח בממשק המאפשר תקשורת איכותית.

יצירת הצעות מחיר מפורטות

ניתן לנהל כל אחד מפרטי ההצעה בשליטה גבוהה. ניתן לייעד איש קשר, להגדיר אמצעי תשלום, לפרט על כלל המוצרים והשירותים הכלולים בהצעה, כולל אפשרויות שונות לבחירת הלקוח, ולצרף קבצי מולטימדיה לחוויית משתמש גבוהה. לקראת פקיעת תוקף ההצעה, תשלח לך המערכת התראה.

סנכרון מלא למחירונים שלך

על מנת לשפר את התקשורת הארגונית, אנו מאפשרים לך לשלב מחירון קבוע שיסייע לך להעריך עלויות ולהגדיר הנחות באמצעות כלי נוח המובנה במערכת. ניתן לטעון פרטי מכירה פוטנציאלית להצעת מחיר על מנת להימנע מכפילויות, לחסוך זמן הקלדה ומעקב אחר התקדמות ההזדמנות העסקית.

המידע נגיש ונוח לחיפוש

אין עוד צורך לטבוע באמצעי אחסון או תוכנות מסורבלות. ניתן לאחזר כל אחת מהצעות המחיר בחיפוש נוח ובסינון על פי לקוח, קבוצת לקוח, סטטוס הצעה או לפי תאריך.

אפיק התקשרות יעיל

ניתן לשלוח דרך סיימפרה הצעת לקוח המאפשרת המשך התכתבות דרכה הלקוח שלך יוכל להמשיך להתדיין איתך אודות פרטי ההצעה בממשק צ'אט ידידותי.

אפשרויות ייצוא חכמות

ניתן לייצא את כל הצעות המחיר למשלוח בדוא"ל, להדפסה או לקבצי PDF או אופיס בקלות.