פילוח לקוחות

פילוח לקוחות

הארגון שלך עובד מול טווח רחב של לקוחות ולעתים, אנו עשויים להחמיץ מידע חשוב וליפול בקלות להתנהלות לא מסודרת. כדי להבטיח שכל הנתונים הרלוונטיים יהיו מולך תמיד, סיימפרה מציעה לך כלי מתקדם לסיווג ופילוח הלקוחות שלך. באמצעותו, כל המידע החיוני אודות הלקוח תמיד לנגד עיניך ותהליכי העבודה שלך מולו מתייעלים משמעותית.

סיווג על פי מאפייני לקוח

ניתן לבנות קבוצות לקוח על פי הגדרות המותאמות אישית על פי צרכיך ואופי הארגון שלך. זהו כלי חשוב להיכרות מעמיקה עם הלקוח שלך שיוכל להציג לך את כל המאפיינים הרלוונטיים. הפילוח זמין לכל המשתמשים במערכת ויאפשר לכל גורם שישתלב בעבודה בהמשך הדרך, כמו איש מכירות או שירות לקוחות חדש, לקבל את כל המידע הדרוש לו בלחיצה אחת ולהתאים את אופן עבודתו לכך ללא צורך בעדכונים או חפיפה.

שיפור תהליך המכירות שלך

מעבר לסיווג מאפייני הלקוח, פילוח הלקוחות יציג מוצרים שעשויים להיות רלוונטיים ללקוח על סמך מאפייניו והתקשרויות קודמות עמו. ניתן לחפש לקוח רלוונטי על פי מוצר או מוצר רלוונטי על פי לקוח בהתאמה. כך מאפשרת לך סיימפרה להפגיש בין לקוחות ומוצרים המדויקים לצרכיהם ולשלוף במהירות את פרטי ההתקשרות עמם לביצוע מכירות. המערכת יכולה לסייע למתווכים בהצגת הנכסים המתאימים ללקוח, ובעת צפייה פרטי נכס הצגת לקוחות העשויים להתעניין בנכס.